Het perceel waarop deze woning staat is 6 are 50 ca groot. De villa heeft een mooie klassieke brede gevel en heeft een oprit langs beide kanten.
Via de ruime inkomhal komt men in de lichtrijke living en de keuken, met aparte ingang achteraan. Verder hebben we een bureau en toilet. Op de verdieping bevinden zich de nachthal, 5 grote slaapkamers, de badkamer met toilet en een douchekamer. Op de 2de verdieping de zolder. Er zijn 2 garages, waarvan 1 los van de woning. Meerdere autostaanplaatsen bieden een voordeel.
Door zijn ligging is deze eigendom eventueel geschikt voor de combinatie woning en kantoor (vrij beroep, …)
Home » Uitzonderlijk ruime stijlvolle herenhuis-villa op kruispunt Hoogstraat-Ommeganglaan met tuin, garages, diverse parkeerplaatsen.
Optie
Uitzonderlijk ruime stijlvolle herenhuis-villa op kruispunt Hoogstraat-Ommeganglaan met tuin, garages, diverse parkeerplaatsen.
- Hoogstraat 100 , 9340 LEDE
- 2 badkamer(s)
- 5 slaapkamer(s)
- 354 m2
- 651 m2
- 2 badkamer(s)
- 5 slaapkamer(s)
- 354 m2
- 651 m2
Huis
Direct bewoonbaar
Bouwjaar: 1967

399850
€
(exclusief kosten)
Interesse in dit pand?
Is dit niet jouw droomhuis?
Daar kunnen wij voor zorgen. Graag zelfs. Laat hier jouw wensen achter en wij houden je op de hoogte.
Uitgebreide beschrijving
Indeling
Slaapkamers
5
Kelder
1
Badkamers
2
Zolder
1
Bebouwing
Bewoonbare oppervlakte
354 m2
Type constructie
Steen
Type bebouwing
Huis
Conditie
Direct bewoonbaar
Bebouwing
Open
Energie
EPC-label
D
Verwarming
CV op stookolie – Individueel
EPC-waarde
312 kWh/(m² jaar)
Verwarmingstype
Individueel
Referentie EPC
20240205-0003132738-RES-1
Inhoud stookolietank
/
Beglazing
Dubbel glas
Elektrische keuring
Nee
Renovatieverplichting
Nee
Ruimtelijke ordening
Stedenbouwkundig vergunning
Ja
Afgebakende overstromingsgebieden
Nee
Voorkooprecht
Nee
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Afgebakende oeverzone
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
G-Score
Klasse A
P-Score
Klasse A
Andere interessante panden TE KOOP
Direct bewoonbaar
Verkocht
Direct bewoonbaar
Optie
Direct bewoonbaar
Verkocht